روغن چریش آلمانی ۵۰۰ سی سی

روغن چریش آلمانی ۵۰۰ سی سی

قیمت در بخش پیش فاکتور نمایش داده خواهد شد.

مارک آلمانی

دارای مقدار آزادیراکتین مشخص

رنگ: قهوه ای تیره

بو: شبیه سیر

حداقل مقدار سفارش: 100 سی سی

حداکثر مقدار سفارش: 100 لیتر در ماه

  • مبارزه با حشره ساس (bed bug) | استفاده ی گسترده در محصولات پوستی: چین و چروک، تحریک کلاژن، مبارزه با خشکی پوست و کاهش اگزما و آکنه | استفاده برای آفت کش و حشره کش |  دور کننده پشه | 

240,000 تومان

در انبار موجود نمی باشد

  • توضیحات
  • توضیحات تکمیلی
  • چکیده ای از خواص روغن چریش
  • کاربرد های چریش

توضیحات

مارک آلمانی

دارای مقدار آزادیراکتین مشخص

رنگ: قهوه ای تیره

بو: شبیه سیر

حداقل مقدار سفارش: ۱۰۰ سی سی

حداکثر مقدار سفارش: ۱۰۰ لیتر در ماه

توضیحات تکمیلی

وزن 1 kg
ابعاد 8 x 4 x 10 cm
مقدار

100 سی سی, 250 سی سی, 1 لیتر

این روغن از هسته ی میوه چریش استخراج میشود و خاصیت خیلی زیادی در کشتن آفات گیاهی دارد. رنگ این روغن قهوه ای متمایل به زرد و تلخ مزه است و بویی شبیه سیر و گوگرد میدهد. با این توضیحات شاید به نظر برسد که این روغن جز روغن های کم مصرف طبیعت باشد، اما یکی از قویترین آفت کشهای ارگانیک طبیعت است که میتواند در مصارف کشاورزی بسیار پر کاربرد باشد. علاوه بر این روغن جریش برای محافظت از پوست صورت استفاده میشود. همچنین به دلیل داشتن کاروتنوئید به عنوان یک آنتی اکسیدان قوی با رادیکال های آزاد آسیب رسان پوست به خوبی مبارزه میکند. برای همین از روغن چریش استخراج شده با روش پرس سرد در صابون، شامپو و محصولات مو استفاده میشود.

خاصیت حشره کشی چریش به دلیل ماده ی آزادیراکتین موجود در پوسته ی دانه گیاه است. خاصیت محافظت از پوست این روغن به مواد آنتی اکسیدان موجود در آن است همچنین ویتامین E و اسید های چرب موجود در آن کمک به ترمیم سریعتر آسیب های پوستی میکنند و از همه مهمتر در بیماری های ناشی از خشکی پوست بسیار کارآمد هستند به طوری که  در بسیاری از ترکیبات و کرم های تجاری ضد خشکی پوست و اکزما  از این ماده ی ارزشمند استفاده میکنند.

  • مبارزه با حشره ساس (bed bug)

 

اگه از مشکل ساس در محیط خانه خود رنج میبرید میتوانید با اسپری این روغن، آنها را مهار کنید. این روغن هم میتواند روی حشره بالغ اثر بگذارد و هم روی نیمچه و تخم انگل.

 

  • استفاده برای آفت کش و حشره کش

 

آزادیراکتین موجود در این روغن عامل اصلی مبارزه با آفات و حشرات میباشد.

 

  • استفاده ی گسترده در محصولات پوستی: چین و چروک، تحریک کلاژن، مبارزه با خشکی پوست و کاهش اگزما و آکنه

 

روغن چریش از مواد زیادی مثل اسید های چرب، تری گلیسیرید، ویتامین E و کلسیم غنی   میباشد. به دلیل اسید های چرم و ویتامین E، سریع به داخل عمق پوست وارد میشود و شکاف ها و ترک های ناشی از خشکی پوست را درمان میکند. جالب اینجاست که این روغن به پوست حالت چرب نمیدهد و تمام آن به راحتی جذب پوست میشود. با ورود روغن به پوست، جوانی و سلامتی را به سلولهای پوست میبخشد به این صورت که با تحریک تولید کلاژن، خاصیت ارتجاعی پوست را برمیگرداند. همچنین ویتامین E به دلیل خاصیت آنتی اکسیدانی باعث کاهش آسیب به پوست میشود و همچنین جای زخم و آکنه را برطرف میکند.

تحریک تولی کلاژن باعث کاهش روند پیری بر صورت میشود. همچنین این روغن میتواند به راحتی علایم بیماری اگزما را تسکین دهد از جمله خشکی، قرمزی و خارش پوست، البته ریشه ی این بیماری را نمیتواند حذف کند.

 

  • دور کننده پشه

 

بر اساس مجله American Mosquito Control Association، وقتی محلولی از روغن چریش با روغن های گیاهی دیگر تهیه شود و به صورت موضعی روی محل های غیر پوشیده مثل دست و پا و صورت زده شود، باعث میشود که 12 ساعت از گزند و نیش پشه در امان بماند.

در صورت نیاز میتوانید با ما تماس بگیرید و این اسپری را با نام تجاری اسپری ضد حشره آرکا، تهیه نمایید.