پودر برگ چریش ۱۰ کیلویی

-7%

پودر برگ چریش ۱۰ کیلویی

رنگ: سبز سدری

حداقل سفارش: 1 کیلو گرم

حداکثر سفارش: 30کیلو گرم در ماه

شوره سر، عفونت قارچی (ring worm)، شپش سر، آکنه و جوش،استفاده در خمیر دندان،سینوزیت،عفونت قارچی ( Athlete’s Foot )،پسوریازیس،اگزما،ریزش مو

150,000 تومان 140,000 تومان

شناسه محصول: sku6-1 دسته:

در انبار موجود نمی باشد

 • توضیحات
 • توضیحات تکمیلی
 • موارد استفاده پودر برگ چریش
 • نگاهی جزئی تر به خواص پودر چریش

توضیحات

رنگ: سبز سدری

حداقل سفارش: ۱ کیلو گرم

حداکثر سفارش: ۳۰کیلو گرم در ماه

توضیحات تکمیلی

وزن 10 kg
مقدار

1 کیلو گرم, 2 کیلو گرم, 10 کیلو گرم, 30 کیلو گرم

شوره سر

عفونت قارچی (ring worm)

شپش سر

آکنه و جوش

استفاده در خمیر دندان

سینوزیت

عفونت قارچی ( Athlete’s Foot )

پسوریازیس

اگزما

ریزش مو

 • شوره سر

شوره سر شاید آثار زیان آوری نداشته باشد اما باعث شرمساری شما به خصوص در صورتی که در جمع باشید میشود. شوره سر به دلیل کنده شدن سلول ها و پوست مرده و یا در موارد خشکی سر اتفاق میافتد. پودر برگ چریش میتواند این حالت را از بین ببرد. میتوانید این پودر را با آب مخلوط کنید و آن را بر روی سر خود ماساژ دهید به طوری که به طور کامل ریشه مو را در بر گیرد. بعد از 30 دقیقه سر خود را به طور کامل آب کشی کنید.

 • عفونت قارچی (Ring worm)

این بیماری در انسان شایع نیست. این بیماری به صورت عفونت قارچی و مو ریختگی های گرد تظاهر پیدا میکند. و بعد از آن به صورت خارش و تحریک پوست تظاهر پیدا میکند. چریش خاصیت بالایی در درمان عفونت های قارچی دارد. میتوانید پودر این برگ را با آب مخلوط کنید و استفاده کنید. مخلوط را به ناحیه عفونت بزنید و بعد از 10 تا 15 دقیقه آن را بشویید. حتما از آب ولرم استفاده کنید. این کار را روزانه انجام دهید تا اثرات بیماری از بین برود.

 • شپش سر

شپش جز انگل های خارجی است که بر روی سر انسان زندگی میکند. همچنین آنها واگیردار هستند. آنها از خون انسان به مقادیر کم استفاده میکنند. چریش این توانایی را دارد که بتواند رشد شپش را مهار کند. همچنین مانع باز شدن تخم های شپش میشود. اگر از این مشکل رنج میبرید، این پودر را با آب مخلوط کرده و و آن را به سر خود بزنید. همچنین میتوانید کمی پودر حنا به آن اضافه کنید تا مخلوط شما حالت سفت تر و ضخیم تر پیدا کند. مخلوط را به سر خود بزنید و بعد از مدتی آب کشی کنید. از این مخلوط 2-3 بار در هفته استفاده کنید تا بیماری شما درمان شود.

 • جوش و آکنه

بیشتر افرادی که دارای پوست چرب هستند از مشکل جوش و آکنه هم رنج میبرند. چریش دارای خواص ضد قارچی، ضد باکتری، ضد ویروس، ضد التهاب و دارای خواص آنتی اکسیدانی است. همین خاصیت باعث شده که در بعضی از محصولات ضد آکنه گران قیمت از این پودر استفاده کنند. پودر برگ را با ماست و آب مخلوط کرده و آن را برو روی صورت خود بمالید و بعد از مدتی بشویید. از آن 2 تا 3 بار در هفته استفاده کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید.

 • در خمیر دندان

چریش برای درمان مشکلات دهان و دندان استفاده میشود. با بیماری های لثه مبارزه میکند و دهان شما سلامتی میبخشد. همچنین برای درمان بوی دهان و از بین بردن باکتری های دهان مفید است. به طور کلی پودر چریش برای تمام مشکلات دهانی قابلیت استفاده را دارد.

 • سینوزیت

سینوزیت به عفونت ناحیه ی سینوس های صورت گفته میشود. میتواند مزمن و یا حتی حاد باشد. میتوانید از پودر چریش به عنوان قطره بینی برای درمان این بیماری استفاده کنید. کمک به از بین رفتن التهاب و درد های ناشی از آن میشود. برای استفاده یک قاشق چای خوری از پودر چریش را در یک فنجان آب داغ وخلوط کرده و بعد از ولرم شدن 2 تا 3 قطره از آن را در بینی خود بچکانید. این کار را در بار در روز انجام دهید.

 • عفونت قارچی ( Athlete’s Foot )

یکی از بیماری های شایع پا به خصوص افرادی که مدت زمان زیادی پای آن ها در کفش میماند، میباشد. این بیماری واگیر دار است و میتواند به افراد دیگری هم منتقل شود. برای این منظور میتوانید از پودر برگ چریش استفاده نمایید.

 • پسوریازیس

پسوریازیس یک بیماری مزمن پوستی است که به صورت پوست های خشک و خارش دار تظاهر پیدا میکند. این بیماری به دلیل رشد بیش از حد لایه های پوست میباشد. چریش میتواند به صورت بلقوه این بیماری را درمان کند. میتوانید از این پودر به صورت خارجی یا داخلی  استفاده کنید. برای استفاده داخلی، میتوانید 1 قاشق چای خوری پودر چریش را با ½ چای خوری پودر زردچوبه و آب ولرم مخلوط کنید و دو بار در روز از آن مصرف کنید ( بیاشامید). مصرف خارجی هم به این صورت است که برگ را با آب مخلوط کرده و روی نواحی که دارای خارش است بمالید (روزانه)

 • اگزما

اگزما یک بیماری مزمن پوستی است. به دلیل التهاب لایه اپیدرم پوست ایجاد میشود. علایم آن به صورت قرمزی و خارش بروز پیدا میکند. این بیماری در بچه ها شایع تر میباشد. برای درمان میتوانید مخلوطی از پودر و آب و زرد چوبه درست کنید و در نواحی اگزما بمالید. بعد از مدتی نتایج حیرت انگیز آن را مشاهده میکنید.

 • ریزش مو

مشکلات ریزش مو امروز در بین خانم ها و آقایان شایع است. دلایل متنوعی در ریزش مو وجود دارد. پودر چریش توانایی بالایی در کاهش ریزش مو دارد. برای این منظور میتوانید مخلوطی از پودر چریش و آب تهیه نمایید. همچنین میتوانید مقداری آلو ورا به آن اضافه نمایید. از این مخلوط دو بار در هفته استفاده کنید. بهترین زمان استفاده 20 تا 30 دقیقه قبل از حمام است. باید آن را به طور کامل بر روی پوست سر خود بپوشانید.